06: розумна “таблетка” для смартфона

размещено в: Новости | 0
06: розумна “таблетка” для смартфона
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стартап Fingertips Lab представив оригінальний пристрій для управління смартфоном. Новинка з кнопкою, оточеній обертовим кільцем, вбудованим акселерометром і мікрофоном для голосового управління дозволяє комфортно виконувати багато завдань, не дивлячись на дисплей.

Гаджет у формі таблетки отримав назву O6. Носити його можна як браслет на руці, або прикріпити за допомогою кліпси з магнітною майданчиком на одяг або навіть на кермо автомобіля. Керувати аксесуаром можна за допомогою голосу, крім цього, у пристрої є колесо прокручування, чотири клавіші навігації і вбудований акселерометр.

Підключається до телефону O6 за допомогою Bluetooth. Пристрій дозволяє прослуховувати пошту, відповідати на повідомлення, дзвонити, або вибирати музику. Вбудований акумулятор працює без підзарядки до 10 днів.

Зараз O6 сумісний тільки з iPhone і iPad, однак надалі розробник планує реализоваать і підтримку Android. Кошти на запуск масового виробництва O6 Fingertips Lab збирає на платформі Kickstarter. Якщо компанії вдасться зібрати потрібну суму, то пристрій надійде в продаж за ціною $149 (близько 10 000 рублів).

Джерело: Kickstarter

Оставить ответ