100-доларовий аксесуар перетворить смартфон в ноутбук

размещено в: Новости | 0
100-доларовий аксесуар перетворить смартфон в ноутбук
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Багато власників смартфонів не перший рік мріє зробити їх своїм єдиним комп’ютером, за необхідності підключаючи аксесуари для більш продуктивної роботи, а виробники намагаються втілити цю мрію в реальність. Досить згадати Motorola Atrix або зовсім недавно анонсований HP Elite X3. Однак поки всі пропоновані рішення були або дуже дорогими, або невдалими, або (найчастіше) дорогими і невдалими одночасно.

Команда розробників, що стоїть за що дозволяє використовувати Android у режимі десктопного ПК або презентації додатком Andromium OS, оголосила про швидкий запуск краудфандингової компанії для свого пристрою під назвою Superbook.

 

Це пристрій у вигляді ноутбука, оснащений 11,6-дюймовим HD-дисплеєм, клавіатурою, тачпадом і парою портів USB-C. Підключивши до нього кабелем будь-Android-смартфон на Android 5.0 з встановленим додатком Andromium OS, користувач отримує на екрані “супербука” класичний ” десктопний інтерфейс в дусі Chrome OS, в якому можна запускати звичайні Android-додатки та ігри. Головне питання, на яке поки що немає відповіді — з якою швидкістю і наскільки стабільно вони будуть працювати.

Andromium OS підтримує будь-які програми з Google Play, багатозадачність і довільне переміщення вікон на екрані. Крім того, Superbook заряджає підключений до нього смартфон, а власної батареї їм має вистачити на 8 годин роботи. Розробники обіцяють, що отримати пристрій можна буде, інвестувавши в їх кампанію на Kickstarter від 99 доларів.

Джерело: The Verge

Оставить ответ