1Password для Android почав дізнаватися власника по відбитку

размещено в: Новости | 0
1Password для Android почав дізнаватися власника по відбитку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія AgileBits, розробник популярного крос-платформного менеджера паролів 1Password, випустила оновлений клієнт для Android-пристроїв. Головне нововведення версії 6.0 — підтримка функції розпізнавання відбитків пальців, яка може використовуватися для швидкого доступу до сховища, без введення майстер-пароля з клавіатури.

Нова функція, правда, працює тільки на нових Android-пристроях з версією не нижче Marshmallow. Крім того, AgileBits виправила ряд помилок, оновила іконки, впровадила нову панель інструментів, а також перемалювала весь інтерфейс програми згідно з правилами “матеріального” дизайну.

1Password багатьма визнається самою простою і надійною утилітою свого роду. Вона дозволяє зберігати що завгодно — логіни/паролі від сотень сайтів і сервісів, дані кредитних карт, номери соціального страхування, паспорти, зашифровані замітки і міцну інформацію, не турбуючись за її збереження. Щоб відкрити сейф”, потрібно лише пам’ятати один майстер-пароль.

Програма зберігає Всю інформацію зашифрованому вигляді (застосовується 256-бітний криптопротокол AES) і синхронізує її між різними клієнтами (Mac, iPhone/iPad, браузери, а тепер і Android).

1Password можна безкоштовно завантажити з Google Play. Безкоштовна версія призначена для ознайомлення, тому її можливості дуже обмежені. Преміум-функції можна розблокувати, здійснивши внутрішню покупку за 745 рублів.

Джерело: 1Password (Google Play)

Оставить ответ