3G-мережу МТС запустять у вагонах столичного метро до кінця року

размещено в: Новости | 0
3G-мережу МТС запустять у вагонах столичного метро до кінця року
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Мобільна мережа МТС незабаром почне роботу в московському метро. В рамках угоди, укладеної компанією з оператором “МаксимаТелеком”, 3G-мережу планується зробити доступною у всіх вагонах столичної підземки до кінця року.

Фемсотами, які будуть підключатися до мережі “МаксимаТелеком”, обладнують кожен вагон до кінця I-го кварталу 2017-го. Як повідомляє агентство RNS, пасажири отримають можливість робити дзвінки і виходити в Інтернет по технології 3G у всіх тунелях московського метрополітену.

“Швидкості підключення буде достатньо, щоб навіть у години пікових навантажень користувачі мали можливість повноцінно користуватися мобільним інтернетом, спілкуватися в соціальних мережах і месенджерах”, — сказали представники МТС.

Послуги голосового зв’язку МТС вже доступні на всіх станціях московського метро. 3G-мережа, однак, поки працює не скрізь: підключитися до мобільного Інтернету можна на всіх станціях всередині Садового кільця, на станціях і перегонах Сокольницької, Таганско-Краснопресненській і Кільцевої ліній, а також на деяких інших станціях.

Джерело: RNS

Оставить ответ