Абсолютно новий додаток “Росія 1″ вийшла для Android

размещено в: Новости | 0
Абсолютно новий додаток “Росія 1″ вийшла для Android
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

ВГТРК випустила Android-версію офіційного програми телеканалу “Росія 1″. Це абсолютно нова програма з сучасним і зручним дизайном, яка дозволить власникам будь-Android-пристроїв дивитися улюблені фільми, телесеріали, передачі та прямий ефір каналу у високій якості.

Додаток повністю безкоштовно і надає доступ до будь-яких відеоматеріалів “Росії 1″. В ньому можна побачити не тільки актуальні випуски, але і взагалі будь-яку програму з величезного відеоархіву каналу ВГТРК. Інтерфейс програми розроблено так, щоб користувач міг швидко знаходити цікаві фільми, серіали та програми прямо на головному екрані.

Скріншоти програми “Росія 1″ для Android, смартфонная версія. Натисніть для збільшення

Найцікавіші матеріали анонсуються яскравими банерами у верхній частині екрана, тут же розміщена рядок пошуку, причому шукати можна не тільки друкуючи текст, але і голосом, і не тільки за назвою, але й за ключовими словами. Наприклад, велику добірку видасть запит по слову “комедія”, а “євробачення” знайде всі програми, пов’язані з пісенним конкурсом.

Швидкі кнопки “Прямий ефір”, “ТВ-Програма” та “Вибране” дають можливість моментально перейти до найбільш затребуваних функцій програми. Гортаючи головний екран вниз, користувач бачить кращі передачі у восьми розділах: Новинки, Серіали, Художні фільми, Передачі, Музика і гумор, Новини, документальні фільми і Дітям. Натиснувши кнопку “Всі” у будь-якому розділі, користувач відкриває повний список містяться в ньому фільмів і програм.

Скріншот додатка “Росія 1″ для Android, планшетна версія. Натисніть для збільшення

У верхній частині екрана програми є кнопка “Вибране” — вона додає програму персональну збірки “Поділитися” для відправки в соцмережі, месенджери і т. п. При відтворенні можна довірити додатком самому вибирати відповідну якість відео залежно від швидкості інтернет-з’єднання, або вибрати його вручну.

Додаток “Росія 1″ можна безкоштовно завантажити з магазину Google Play прямо зараз.

Раніше ВГТРК випустила аналогічний додаток для смартфонів і планшетів на платформі Apple iOS.

Джерело: “Росія 1″ (Google Play)

Оставить ответ