Acer почала російські продажі ноутбуків Aspire F

размещено в: Новости | 0
Acer почала російські продажі ноутбуків Aspire F
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Acer відкрила в Росії продажі нової лінійки ноутбуків — Aspire F. Гідності лептопів: алюмінієвий корпус з текстурованим візерунком, сертифікація Skype, а також підтримка технологій TrueHarmony, забезпечує якісне звучання, і BluelightShield, знижує навантаження на очі.

Аудіотехнологія TrueHarmony, сказали в Acer, дивує реалістичністю звучання, особливо під час перегляду фільмів. “Мов з конструкцією у вигляді паперової мембрани, розробленої для посилення потужності та розширення можливостей використання, точно відтворюють звук, надаючи басам насиченість, і зменшують спотворення”, — зазначили представники компанії.

Крім того, софт і “залізо” новинок пройшли сертифікацію Skype, яка гарантує високу якість звуку і відтворення відео без переривань і спотворень. Ще одна “фішка” ноутбуків — система BluelightShield, яка скорочує навантаження на очі, знижуючи інтенсивність випромінювання синього кольору від екрану. Вона передбачає кілька режимів використання, у тому числі для тривалої роботи.

В основі Aspire F лежать процесори Intel останніх поколінь і дискретна графіка NVIDIA GeForce. Продажі новинок вже почалися. Ноутбуки доступні в безлічі конфігурацій за ціною від 43 990 рублів.

Джерело: прес-служба Acer

Оставить ответ