Acer представила в Росії нові для кіберспортсменів

размещено в: Новости | 0
Acer представила в Росії нові для кіберспортсменів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Acer вивела на російський ринок лінійку ігрових пристроїв Predator, призначену для професійних геймерів. Новий бренд для ігор і кіберспорту, офіційний світовий дебют якого відбувся на виставці IFA 2015 в Берліні, охоплює весь спектр продуктів: від ПК і ноутбуків до планшетів і моніторів.

Predator 17

Тайванський виробник пишається не тільки сучасними комплектуючими геймерських новинок, але й особливими технологіями. Так, в ноутбуках Predator 17 і Predator 15 реалізована підтримка технології Predator FrostCore з додатковим вентиляторним модулем, який можна встановити замість оптичного приводу. Він дозволить знизити температуру процесора і відеокарти на додаткові 5%, забезпечивши тим самим плавність ігрового процесу.

Predator 8

Головна “фішка” ігрового планшетника Predator 8 — технології Predator Quadio і Predator TacSense. Перша відповідає за високоякісне відтворення звуку і створення ефекту присутності завдяки використанню чотирьох динаміків і алгоритму DSP, друга — забезпечує тактильну зворотний зв’язок під час ігор і відтворення відео

Predator G6

Predator G6 і G3 — це ігрові ПК з процесорами Intel Core 6-го покоління, системної пам’яті DDR4 до 64 ГБ і відеокартою NVIDIA GeForce GTX. В обох моделях передбачена система охолодження Acer IceTunnel, яка більш ефективно відводить внутрішнє тепло.

Predator Z35

Predator Z35 — це 35-дюймовий ширококутний монітор (21:9) з роздільною здатністю Full HD. Максимальна частота оновлення — до 144 ГГц. Апарат підтримує технологнию NVIDIA G-Sync, яка дозволяє графічним картах і комп’ютерних моніторів “розуміти” один одного, щоб кожен новий кадр відображався на дисплеї тільки в разі необхідності. Так, G-Sync прискорює ігровий процес, зводить до мінімуму ривки, затримки і робить картинку більш плавною.

Ноутбук Predator 15 вже надійшов у продаж за ціною від 140 тисяч рублів. Реліз ігрового планшетка Predator 8 запланований на лютий. Його можна буде купити за 33 тисячі рублів.

Інші пристрої побачать світ у ІІ-му кварталі. Ціни на лептоп Predator 17 будуть починатися від 160 тисяч рублів, на монітор Predator Z35 — 90 тисяч рублів. Predator G3 і Predator G6 будуть доступні за 77 777 і 120 тисяч рублів відповідно.

Джерело: прес-служба Acer

Оставить ответ