Acer предустановит софт Microsoft на Android-смартфони

размещено в: Новости | 0
Acer предустановит софт Microsoft на Android-смартфони
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Acer погодилася встановлювати додатки і сервіси Microsoft на свою Android-продукцію. Домовленість була досягнута в рамках врегулювання патентних спорів. Раніше так само вчинила дюжина інших великих компаній, включаючи Asus, Dell, LG, Samsung і Sony.

За деякими даними, розробник Windows володіє понад 300 патентами, пов’язаними з Android, і заробляє на ліцензійних відрахуваннях близько 2 мільярдів доларів в рік. Останнім часом Microsoft воліє використовувати належні їй патенти як важіль тиску на виробників Androd-пристроїв і, замість того, щоб судитися, домовляється з ними про поширення своїх програм.

Так, у травні минулого року Microsoft домоглася великого успіху, переконавши Samsung предзагружать на Galaxy-пристрої офісний пакет Office та інші програми. А в листопаді до пулу партнерів приєдналася ASUS. Розробник Windows погодився припинити судові розгляди і ліцензувати патенти ASUS, а та в обмін — попередньо встановити на всі свої Android-смартфони і планшети сторонній софт.

У випадку з Acer домовленість стосується тільки деяких Android-пристроїв, які вийдуть у другий половині року. Як повідомляє PCWorld, на них буде встановлений весь “офісний” комплект (Excel, OneNote, PowerPoint, Outlook, Word), а також OneDrive і Skype.

Джерело: PCWorld

Оставить ответ