Acer займеться випуском унікальних VR-очок

размещено в: Новости | 0
Acer займеться випуском унікальних VR-очок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Великий виробник електроніки Acer і компанія Starbreeze (розробник таких ігор, як Payday 2 і Syndicate) об’єднали зусилля на ринку віртуальної реальності. Згідно з домовленостями, тайванська компанія допоможе ігровий студії налагодити випуск висококласних окулярів віртуальної реальності StarVR, переважаючих Oculus Rift і HTC Vive.

Acer і Starbreeze будуть співпрацювати у всіх сферах, включаючи розробку, виробництво і маркетинг. Мета партнерства — привнести StarVR “на професійний і геолокаційний розважальний ринок”, повідомляється в спільному прес-релізі.

За словами генерального директора Acer Джейсона Чена, його компанія вже почала готувати власну лінійку персональних комп’ютерів до підтримки StarVR. “Минулого місяця Acer анонсувала потужні ПК і ноутбуки, повністю готові до StarVR”, — сказав він.

StarVR були показані в червні минулого року на одній з найбільших виставок ігрової індустрії — Electronic Entertainment Expo (E3). На відміну від Rift і Vive, ця модель VR-очок пропонує дуже широкий кут огляду — 210º. Це майже в два рази більше, ніж у аналогів. Екран складають дві 5,5-дюймові панелі Quad HD найвищого дозволу — 5120 на 1440 пікселів (у Rift і Vive — 2160х1200).

Також StarVR укомплектовані різноманітними датчиками для відслідковування рухів голови (гіроскопи, акселерометри і магнітометри). До того ж, за твердженням розробників, нові VR-окуляри дуже легкі. Про дату релізу новинки поки не повідомляється.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ