Activision хоче перетворити Call of Duty киновселенную

размещено в: Новости | 0
Activision хоче перетворити Call of Duty киновселенную
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Activision Blizzard нещодавно трапився невдалий досвід з екранізаціями.

Великі компанії зараз захоплені створенням киновселенных — серіями фільмів, які об’єднані сюжетними нитками і спільними персонажами. Яскравий приклад такого підходу — стрічки Marvel за останній десяток років. Як з’ясувалося, видавництво Activision теж хоче провернути такий трюк з франшизою Call of Duty.

Кілька років тому Activision Blizzard сколотила підрозділ Activision Blizzard Studios — воно шукає способи перенести ігрові серії на великі екрани.

Боси у підрозділи видні. Перший — Нік ван Дік (Nick van Dyk). Він обіймав одну з ключових посад в Disney, відповідав за поглинання і розробку брендів Marvel і «Зоряних воєн». Другий керівник — Стейсі Шер (Stacey Sher). Вона досвідчений продюсер і має за плечима стрічки «Кримінальне чтиво», «Мерзенна вісімка», «Джанго звільнений» і багато інших.

Президенти Activision Blizzard Studios стверджують, що у фільмів за мотивами Call of Duty вже є кілька сценаріїв і дослідження з залученням експертів і відставних солдатів. Киновселенная Call of Duty спланована на багато років вперед, а перший фільм вийде в 2018-му році, якщо все піде як треба.

У Activision Blizzard Studios є група письменників, яка допомагає спрямовувати майбутню всесвіт в потрібне русло. Наприклад, компанія збирається зняти щось в дусі Black Ops про невідому історію конфліктів. Ще щось буде схоже на Modern Warfare, коли війна йде на відкриту і привертає увагу всього світу. А третій проект, можливо, стане чимось середнім між першими двома.

Крім того, ван Дік і Шер придивляються до телесеріалів, які теж стануть частиною всесвіту Call of Duty. Боси планують зробити многосерийники за мотивами реальних історичних подій Другої світової війни або В’єтнаму.

Ван Дік прямо говорить про подібність зі стилем Marvel — стрічки по Call of Duty вміщаються в струнку тимчасову лінію і перетинаються один з одним. При цьому адаптації не стануть жорстко слідувати сюжетів з ігор.

У Activision Blizzard нещодавно трапився невдалий досвід з екранізаціями: фільм «Варкрафт» зібрав негативні відгуки і заробив не так багато грошей у прокаті, як хотілося б. Але ван Дік і Шер пов’язують це з тим, що «Варкрафт» віддали в руки сторонньої студії Legendary Pictures. Причина — права на екранізацію Blizzard продала ще до об’єднання з Activison.

А ось фільмами Call of Duty займається сама Activision Blizzard. Підрозділ вже запустило мультсеріал за мотивами Skylanders для Netflix. Він вийшов вельми популярним: перші епізоди зібрали близько 10 мільйонів глядачів, а Netflix замовила третій сезон ще до того, як з’явився другий.

Нарешті, Activision Blizzard Studios розглядає та інших кандидатів на екранізацію. Серед найбільш очевидних і потенційно успішних — Overwatch і StarCraft. Однак у Activision, за словами ван Діка, дуже багата бібліотека. Видавництво не побоїться здути пил з замшелой класики і навіть зняти кіно за мотивами якої-небудь Пастка від Atari, якщо підвернеться слушна нагода.

Оставить ответ