Adidas показала роздруковані на 3D-принтері кросівки

размещено в: Новости | 0
Adidas показала роздруковані на 3D-принтері кросівки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Виробник спортивного одягу і аксесуарів Adidas представив зразок кросівок, частково надруковані на 3D-принтері. У Futurecraft 3D, яка позиціонується як модель для бігу, з пластику, правда, поки “вирощена” тільки підошва. Тим не менш, вона дозволяє отримати уявлення, як може виглядати взуття вже в найближчому майбутньому.

У складі Futurecraft 3D також використовується Primeknit — запатентований Adidas м’який, безшовний і пропускає повітря матеріал, який можна побачити у флагманській моделі Ultra Boost. У компанії сказали, що в перспективі за зразком Futurecraft може бути створена індивідуальна взуття, враховує анатомічні особливості конкретної людини.

Читайте також: Настільна фабрика. 3D-принтери приходять в кожен дім

В останні роки технологія 3D-друку удосконалилася до такої міри, що користувачі в домашніх умовах можуть надрукувати самі різні предмети будь-якої форми. Приміром, нещодавно був розроблений прототип пристрою, покликаний здешевити процес “вирощування” металевий виробів для повсякденних потреб. А в серпні вчені створили 3D-принтер, здатний друкувати розплавленим склом.

Джерело: Engadget

Оставить ответ