Adobe створила реалістичну 3D-фарбу

размещено в: Новости | 0
Adobe створила реалістичну 3D-фарбу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Adobe співпраці з виробником графічних чіпів Nvidia анонсувала новий проект — Project Wetbrush, перший в світі “симулятор віртуальної 3D-фарби”. Суть його полягає в тому, щоб дозволити художникам малювати на 2D-поверхнях (наприклад, на планшеті) тривимірної фарбою, як якщо б вони тримали в руках справжню кисть.

Новий додаток, сказав розробник Photoshop, імітує густина, плинність і в’язкість олійної фарби, а також тактильний ефект, що виникає при взаємодії полотна з пензлем (в даному випадку — стилуса з екраном). Більш того, Project Wetbrush здатна передати швидкість, кут нахилу мазків і час, який потрібно, щоб фарба висохла.

 

За 3D-симуляцію відповідають “топові відеокарти Nvidia. Дороге обладнання може дозволити собі далеко не кожен художник, однак головна перевага Project Wetbrush перед аналогом з реального світу — це можливість змішувати кольору. За допомогою софта Adobe можна відразу вибрати будь-який колір і не витрачати час, додаючи на палітру білу і чорну фарби для отримання тіні потрібного відтінку.

Джерело: блог Nvidia

Оставить ответ