“Аеротаксі” Volocopter вчинила перший пілотований політ

размещено в: Новости | 0
“Аеротаксі” Volocopter вчинила перший пілотований політ
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Volocopter VC200 — гібрид вертольота і дрона — вперше піднявся в повітря з людиною-пілотом на борту. Сісти за штурвал зважився керуючий директор німецької компанії-розробника e-volo Олександр Цозел. Як видно на YouTube-ролику, випробувач відірвався від землі на 20-25 метрів, кружляв на аеродромом протягом декількох хвилин, після чого успішно приземлився.

 

Прототип VC200 був показаний на авіасалоні Aero Friedrichshafen в 2014 році. Базується в Карлсруе (Німеччина) e-volo позиціонує двомісний мультикоптер як новий вид особистого літаючого транспорту, який у майбутньому може використовуватися в якості міського “аеротаксі”.

Літальний апарат оснащується 18 електродвигунами, літієвими акумуляторами і системою порятунку з парашутом. VC200 здатний розвивати швидкість до 100 км/год і підніматися на 2-кілометрову висоту.

Читайте також: 5 проектів літаючих автомобілів, які можуть стати реальністю

Максимальна тривалість польоту обмежена часом. Керувати ним так само легко, як звичайним беспилотинком: висота польоту, поворот і горизонтальний рух регулюються звичайним джойстиком і сенсорним екраном.

За словами Цозела, перший пілотований політ VC200 знаменує собою те, що “мрія людей про особисте, повсякденному повітряному транспорті стає сбыточной”. В e-volo додали, що нову модель планується випускати “у великих кількостях” з наміром вийти на “ринок ависпорта” і “послуг аеротаксі”.

Джерело: The Verge

Оставить ответ