AirPods: що вміють нові бездротові навушники Apple

размещено в: Новости | 0
AirPods: що вміють нові бездротові навушники Apple
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На презентації, що відбулася напередодні в Сан-Франциско, віце-президент з маркетингу Apple Філ Шиллер анонсував перші бездротові навушники компанії — AirPods. Новинку можна підключити не тільки до смартфону iPhone 7, позбавленому 3,5-міліметрового аудіороз’єми, але і до будь-якого іншого i-пристрою або “маку”.

Читайте також: Двокамерний, але безвихідний: що ви полюбите і зненавидить в новому iPhone 7

У AirPods відсутні кнопки і перемикачі, тому поводитися з ними дуже просто. Бездротові навушники Apple вже готові до роботи “з коробки”: їх треба тільки дістати з зарядного чохла, що входить в комплект постачання, і торкнутися, після чого буде встановлено автоматичне з’єднання з усіма іншими i-пристроями (включаючи iPad і Mac), на які ввійшли через iCloud.

Якщо двічі доторкнутися до корпусу, активується голосова помічниця Siri. Віддаючи команди асистентки, можна перемикати треки і плей-листи, налаштовувати гучність, перевіряти час роботи акумулятора, а також дзвонити і прокладати маршрут.

Процесор Apple W1, оптичні сенсори і акселерометр дозволяють визначити, коли AirPods знаходяться у вухах. Коли користувач надягає AirPods, відтворення звуку починається автоматично, а коли знімає — призупиняється. Якщо потрібно зробити дзвінок, можна витягти тільки один навушник — AirPods самі зрозуміють, коли треба вимкнути мікрофон і повернути музику. При цьому звук може надходити з різних пристроїв (яким гаджетом користується людина, визначає датчик прискорення): наприклад, дзвінок з “айфона”, а музика — з годин Apple Watch або “маку”.

Акумулятора AirPods вистачить на 5 годин безперервного відтворення музики, разом з бездротовим зарядним чохлом — на добу. Якщо помістити “вуха” кейс на 15 хвилин, заряду вистачить ще на 3 години автономної роботи.

За враженнями Нилая Пателя з The Verge, AirPods виглядають в точності як EarPods, тільки без проводів. Різницю в якості звучання журналіст теж не помітив. “Вони сидять в моїх вухах трохи краще, ніж EarPods, але ненабагато — я підстрибнув і похитав головою, і вони залишилися на місці”, — пише Патель. Тим не менш, незважаючи на досить щільну посадку, він би не порекомендував займатися в AirPods якоюсь фізичною активністю.

У США AirPods будуть продаватися за $159, в Росії — за 12 990 рублів. Реліз намічений на кінець жовтня. В комплект входять самі навушники, зарядний чохол і кабель Lightning/USB. Новинка сумісна з будь-яким продуктом Apple на iOS 10, watchOS 3 або macOS (Sierra). Як сказав представник компанії сайту CNET, AirPods можуть працювати не-Apple пристроями через Bluetooth, однак “у підсумку ви втратите всю магію”.

Джерела: прес-служба Apple, The Verge, CNET

Оставить ответ