Акції Nintendo звалилися після визнання в “обмеженому” успіх Pokemon GO

размещено в: Новости | 0
Акції Nintendo звалилися після визнання в “обмеженому” успіх Pokemon GO
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

З 6 липня, коли відбувся реліз мобільної гри Pokemon GO, акції Nintendo виросли в два рази — до 4,5 трильйона ієн ($42 мільярди). Приголомшливий успіх програми про “кишенькових монстрів” зробив папери японської корпорації найпопулярнішими на фондовій біржі Токіо.

Однак інвестори, схоже, почали святкувати зарано. Акції Nintendo здійснили найбільш різкий з 1990 року стрибок вниз після того, як компанія роз’яснила, що фінансові вигоди від світового успіху Pokemon GO “обмеженими”.

Всупереч поширеній думці, Pokemon GO була розроблена не самої Nintendo, а студією Niantic Labs (до 2015 року належала Google) за ліцензії від The Pokemon Company, якою частково володіє японський виробник відеоігор. За словами представників компанії, The Pokemon Company їм належить тільки 32% голосуючих акцій.

Як пише Bloomberg, в понеділок після визнання цінні папери Nintendo впали на 18%, а компанія втратила $6,7 мільярда ринкової вартості. Втім, Pokemon GO може принести Nintedo величезні гроші — але не такі, як очікували інвестори. Минулої п’ятниці гра вийшла в Японії, де виявилася дуже затребувана: за кілька годин додаток завантажили понад 10 мільйонів разів. Крім того, Pokemon GO ще належить реліз у багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії.

Реліз Pokemon Go відбувся 6 липня. За лічені дні новинка стала суперхітом, очоливши чарти магазинів App Store і Google Play в десятках країн. За статистикою, додатком користуються в середньому 43 хвилини в день — більше, ніж WhatsApp, Snapchat і Instagram.

Суть гри, побудованої на технологіях доповненої реальності, дуже проста: гравцям потрібно пересуватися реального світу і ловити покемонів, розкиданих в різних локаціях. Виявити віртуальних звірків можна де завгодно: у будівлях, барах, музеях, парках, на вулиці і т. д.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ