Акціонери Toshiba схвалили виставлення бізнесу з випуску пам’яті на торги

размещено в: Новости | 0
Акціонери Toshiba схвалили виставлення бізнесу з випуску пам’яті на торги
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Слідом за повідомленнями про запуск процедури банкрутства американського енергетичного підрозділу Westinghouse, японська корпорація Toshiba потрапила в заголовки новин у зв’язку з прийняттям позитивного рішення про продаж активів, пов’язаних з випуском пам’яті типу NAND.

Виручені від продажу цього бізнесу кошти піду, в тому числі, на покриття збитків з-за банкрутства Westinghouse, які можуть перевищити $9 млрд.

Рішення про продаж бізнесу з випуску пам’яті NAND підтримали більше двох третин акціонерів, але в цілому збори проходили в дуже напруженій обстановці. Керівництво Toshiba звинувачувалося в некомпетентності і ускладненні ситуації, в нанесенні серйозного збитку бізнесу і репутації. Заявки від потенційних інвесторів, які можуть стати власниками активів Toshiba, пов’язаних з випуском мікросхем пам’яті, більше не приймаються. За неофіційними даними, поки керівництво компанії намагається одержати від потенційних інвесторів обіцянки не перепродавати придбані активи. В число фаворитів, за інформацією японської преси, потрапив тандем інвестиційної компанії Silver Lake Partners і Broadcom, який готовий викласти за активи Toshiba близько $17,9 млрд.

Foxconn міг б запропонувати більше, але японські власті не вітають появу серед інвесторів Toshiba представників південнокорейського або китайського бізнесу. Американців же чекають з розпростертими обіймами – в тому числі, і з причини наявності у Toshiba деяких зобов’язань у зв’язку з банкрутством енергетичної компанії Westinghouse, яка працювала в юрисдикції США. Рішення про продаж бізнесу з випуску пам’яті конкретним інвесторам повинно бути прийнято до чергових зборів акціонерів Toshiba, яке намічено на червень цього року.

Оставить ответ