Albion Online – Патч Галахад. Детальніше про нових провінціях

размещено в: Новости | 0
Albion Online – Патч Галахад. Детальніше про нових провінціях
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Директор розробки MMORPG Albion Online Робін Хенкис у своєму новому відео вирішив розповісти гравцям про зміни в провінціях, які з’являться в грі разом з патчем Галахад.

І вдалося дізнатися наступне:

- Провінції діляться на 3 регіони: низький, середній і високий. Всі вони, природно, містять важливі ресурси, але насиченість і наповненість високорівневими ресурсами варіюється, в залежності від регіону. Простіше кажучи, сильним гильдиям і альянсів краще буде відвідувати високий регіон.
– Всередині регіонів ви виявите ділянки, в яких відбувається постійне PvP. І область регіону за межами подібних ділянок є більш спокійним місцем.
– Провінції, які складаються з чорних зон, призначені для гільдій і сутичок за гільдейскі території. Саме з цієї причини на континенті буде представлено лише два міста (крім них ви також знайдете бухти, провідні на Королівський континент і назад).
– Якщо в провінціях буде занадто багато людей, то тоді команда зможе спокійно додати ще кілька регіонів. А якщо гравців буде мало, то тоді ви та інші люди просто мигрируете в регіони, наповнені ресурсами (тобто PvP сутички нікуди не пропадуть).

Оставить ответ