Альбоми The Beatles з’являться в стриминговых сервісах

размещено в: Новости | 0
Альбоми The Beatles з’являться в стриминговых сервісах
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Альбоми самої легендарної групи в історії рок-музики, The Beatles, незабаром з’являться в каталогах найбільших стриминговых сервісів. Про це повідомляє видання Billboard з посиланням на джерела, близькі до переговорів з правовласниками.

В даний час альбоми The Beatles відсутні в музичних сервісах, які працюють за передплатою, за винятком радіо Pandora з-за його особливостей (користувач не може вибирати окремі пісні для відтворення). При цьому провідні звукозаписні компанії ось-ось почнуть отримувати від стрімінг більше грошей, ніж від продажів у форматі онлайн-завантажень.

За даними джерел Billboard, легально послухати The Beatles онлайн можна буде вже в переддень Різдва — 24 грудня. Поки неясно, чи з’явиться музика групи відразу у всіх провідних сервісах (Apple Music, Google Play Music, Spotify, Deezer), або одному з них вдасться домовитися з власниками прав на піврічний ексклюзив.

The Beatles дуже обережно ставляться до нових технологій розповсюдження музики. Наприклад, для покупки в iTunes їх музика стала доступною лише через шість років після відкриття онлайн-магазину Apple. Тоді за перший тиждень користувачі купили 2 мільйони треків “ліверпульської четвірки”.

Джерело: Billboard

Оставить ответ