Алгоритм багатства: Greeder.ru навчить торгуватися по науці

размещено в: Новости | 0
Алгоритм багатства: Greeder.ru навчить торгуватися по науці
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Greeder.ru уклав свою десятитисячну угоду. Інноваційний сервіс, який дає покупцям можливість торгуватися з продавцями за вподобаний товар, успішно завойовує свою аудиторію. За півроку роботи торгова майданчик підтвердила зниження ціни більш ніж на 10 тисяч товарів і дала можливість заробити продавцям більше 500 тисяч рублів. Про використання прикладної математики в інтернет-торгах “Вестям.ги” розповів засновник проекту Олександр Єсаулов.

“Я не даю знижок”, — це, на жаль, частий відповідь продавців, коли їм дзвонять наші менеджери. Саме це донині є для нас найбільшою проблемою — небажання продавців йти на поступки покупцям, знижуючи ціну на свій товар. Тим не менш, 10 тисяч угод — це для Greeder.ru великий успіх.

Кількість угод і пропозицій за літо зросла майже в три рази. Є продавці, які отримали від покупців більше тисячі пропозицій (ставок) на свої товари. Тепер, якщо заявлена покупцем ціна не влаштовує продавця, він може запропонувати покупцеві свою зустрічну — ціну. На сьогоднішній день статистика така: понад 20% зниженої ціни приймаються продавцями. У нас є продавці, які заробляють до півмільйона рублів в місяць тільки тому, що оперативно відповідають на ставки.

Звичайно, ми постійно працюємо над збільшенням учасників торгу, запрошуючи до співпраці нових продавців. Зараз ми вже не дозволяємо покупцям пропонувати будь-яку ціну. На сторінці товарів заробив “розумний повзунок, який за рахунок математичного алгоритму дозволяє покупцеві зорієнтуватися в ціні. Обчислюючи середню ціну продавців Greeder.ru і середньоринкову вартість товару, “повзунок” розбивається на три колірні зони. Зелена — говорить про те, що ціна, запропонована покупцем, адекватна і вже приймалася продавцями. Жовта зона показує, що доведеться як слід поторгуватися. А червона — попереджає користувача, що ймовірність прийняття його ставки прагне до нуля.

Ми хочемо найближчим часом розробити для Greeder.ru алгоритм, заснований на перевагах як продавців, так і покупців. Тобто “повзунок” буде сам рекомендувати кожному конкретному користувачу, яку знижку найкраще запитувати в кожен конкретний момент часу на кожен конкретний товар.

Маркетингова служба Greeder.ru робить для наших клієнтів навчальні та інформаційні розсилки про сервіс найпопулярніші товари, і найголовніше — про упущену вигоду. Продавці отримують від нас листи з загальною сумою ставок, за якими не було дано позитивну відповідь. Ви не повірите, але це дуже допомагає.

Зрозуміло, ми зацікавлені в появі на Greeder.ru серйозних інтернет-магазинів і активно ведемо з ними переговори про спеціальних умовах і акціях. Чим більше магазинів представлена у нас, тим більше товарів і послуг. Сьогодні на Greeder.ru можна знайти практично будь-який товар.

Найголовніше, ми бачимо, що в світлі непростих економічних реалій запропонована на Greeder.ru модель торгів на зниження працює — як для продавців, так і для покупців. Ми не ламаємо і не будуємо ринок, ми просто даємо можливість одним купити дешевше, а другим продати побільше.

Раніше по темі:

Магазин “для жадібних” Greeder.ru заощадив покупцям мільйон рублів

Інтернет-магазин Greeder.ru запустив “зустрічний торг”: тепер торгуються все!

Оставить ответ