Amazon відновила “розумну” Echo колонку

размещено в: Новости | 0
Amazon відновила “розумну” Echo колонку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший онлайн-рітейлер Amazon представив два нових пристрої з лінійки Echo з підтримкою голосового помічника Alexa. Echo Dot — це допрацьована, більш компактна версія “підслуховувальної” колонки. На відміну від оригінальної моделі, що вийшла в 2014 році, новинка позбавлена потужного динаміка, зате здатна підключатися до будь-яким іншим аудіосистем по Bluetooth або кабелю.

Сам пристрій має лише крихітним вбудованим динаміком, як у смартфона, щоб його можна було поставити на приліжкову тумбу і використовувати в якості будильника. При цьому у нового Echo залишилася система з декількох мікрофонів, яка може почути команду з іншого кінця кімнати, навіть якщо голосно грає музика.

Echo Dot, як оригінальна колонка, підключена до “хмарі” Amazon і знаходиться в постійному очікуванні голосових команд. Помічника Alexa можна попросити, наприклад, озвучити прогноз погоди, замовити товари з інтернет-магазину Amazon, увімкнути освітлення в будинку, відтворити музику, зачитати новини або статті із “Вікіпедії”.

Другу новинку — Amazon Tap — можна охарактеризувати як портативний Bluetooth-динамік “на стероїдах”. Колонку, що відтворює музику з підключеного до неї мобільного пристрою, можна брати з собою куди завгодно, а заряду батареї вистачить на 9 годин безперервного прослуховування. Tap, будучи підключеною до мережі Wi-Fi, також інтегрується з Alexa. На відміну від Echo Dot, ця модель не має “підслуховувальної” функцією з будь-якого кута кімнати: у колонки всього один мікрофон, який сприймає голосові команди тільки в безпосередній близькості.

Amazon відкрила передзамовлення на Tap. Портативну колонку можна купити за 130 доларів і отримати до кінця місяця. 90-доларовий Echo Dot спочатку можуть придбати тільки власники пристрою 1-го покоління (до 2-х штук на сім’ю). Через деякий час новинка стане доступу всім користувачам.

Джерело: The Verge

Оставить ответ