AMD Radeon RX 550 отримає 640 потокових процесорів

размещено в: Новости | 0
AMD Radeon RX 550 отримає 640 потокових процесорів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Останні кілька років провідні виробники графічних процесорів в особі AMD і Nvidia не приділяють особливої уваги розробці і випуску дискретних відеокарт для low-end сегменту ринку, де балом править інтегрована графіка.

Однак, схоже чіпмейкер з Саннівейла вирішив виправити ситуацію і випустити продуктивне рішення з цінником нижче психологічної позначки в $100.

Як повідомляють журналісти популярного веб-видання Videocardz, слідом за ігровим флагманом AMD Vega в базі бенчмарку CompuBench встигла «засвітитися» і наймолодша відеокарта на архітектурі Polaris — Radeon RX 550. На відміну від інших відеокарт з серії RX 500, які будуть прискореними версіями старих знайомих RX 480, RX 470 і RX 460 на базі графічних процесорів Polaris 10 і 11, новинка отримає раніше не відомий чіп Polaris 12.

Згідно наведених скріншотів GPU налічує 10 обчислювальних модулів Compute Unit, що означає наявність 640 потокових процесорів та 40 текстурних блоків. Нагадаємо, такі характеристики мав «дідок» Radeon 7770 на базі GPU Cape Verde архітектурою GCN 1.0. Зазначена частота 1302 МГц швидше за все відповідає максимальному значенню турбо-режиму. Об’єм відеопам’яті становить 4 ГБ, але враховуючи належність пристрою до рішень початкового рівня, ризикнемо припустити, що на прилавки магазинів потраплять адаптери і з 2 ГБ пам’яті.

Крім цього, з посиланням на китайський сайт BenchLife повідомляється, що AMD Radeon RX 580 і RX 570 будуть ґрунтуватися на графічному процесорі Polaris 20, є перейменованим Polaris 10, а RX 560 отримає Polaris 21, перейменований з Polaris 11. Також, за чутками, Polaris Refresh будуть випускатися на модернізованому технологічному процесі 14nm FinFET LPP, на відміну від 14nm FinFET LPE применявшемся в попередньому “сімействі” RX 400. Однак офіційно ця інформація не підтверджена.

AMD представить нову серію відеокарт вже в наступному місяці. Рекомендовані ціни і остаточні характеристики поки залишаються невідомими.

Оставить ответ