AMD хоче позбавити віртуальну реальність проводів

размещено в: Новости | 0
AMD хоче позбавити віртуальну реальність проводів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія AMD оголосила про придбання американського стартапу Nitero, розробив технологію міліметрових хвиль для передачі величезних обсягів даних на пристрої віртуальної і доповненої реальності, причому з низькою затримкою.

З чіпом Nitero, використовують високочастотну передачу даних на частоті 60 Гц, підключати кабелі до VR-шоломів не знадобиться. “Формування спрямованого пучка сигналів вирішує проблему прямої видимості, характерну для традиційних систем, що використовують міліметрові хвилі і потенційно може стати заміною проводів для шоломів VR, — сказали в AMD, — дозволяючи людям легше поринути у віртуальний світ або доповнену реальність”.

За умовами угоди, один з найбільших виробник напівпровідників отримає всі права на інтелектуальну власність Nitero. Також на роботу до AMD перейдуть ключові інженери стартапу. Сума угоди не уточнюється.

Комфортному використанню VR-пристрої зараз заважають саме кабелі — вони обмежують свободу переміщення і перешкоджають більш повного занурення у віртуальну реальність. Шолом PlayStation VR, наприклад, прив’язаний до ігрової консолі, а окуляри HTC Vive, до того ж, вимагають установки в приміщенні спеціальних датчиків для відслідковування рухів. Діставши технологію Nitero, AMD хочуть вирішити цю проблему за допомогою процесора для обміну даними “по повітрю”.

Оставить ответ