Американців зобов’язали реєструвати всі дрони

размещено в: Новости | 0
Американців зобов’язали реєструвати всі дрони
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Федеральне агентство цивільної авіації США (FAA) з-за побоювань, пов’язаних з безконтрольним поширенням цивільних безпілотників, ввів обов’язкову реєстрацію “аматорських” БПЛА. Правила стосуються всіх громадян США у віці 13 років і старше.

Як повідомляє Reuters, американці повинні офіційно поставити на облік всі свої літальні апарати, не пізніше 19 лютого 2016 року. А ті, хто купить дрона після 21 грудня, зобов’язані зробити це до здійснення першого польоту на відкритому просторі.

Після реєстрації ентузіасти отримають ідентифікаційний номер FAA, який вони зобов’язані прикріпити до будь-якого БПЛА, весящему від 250 грамів до 25 кг. Пройти цю процедуру можна буде починаючи з наступного понеділка на сайті відомства. Реєстрація безкоштовна протягом 30 днів, а після закінчення цього терміну американці будуть зобов’язані заплатити мито в розмірі 5 доларів за кожне пристрою.

“Оператори БПЛА — це пілоти, а це звання накладає велику відповідальність”, — сказав міністр транспорту США Ентоні Фокс. Громадянам США, які не зареєструють свої квадрокоптеры, загрожує великий штраф в розмірі від $27 500 до 250 тисяч доларів і три роки позбавлення волі.

Джерело: Reuters

Оставить ответ