Аналітик: Air iPad 3 без 3D Touch вийде в березні

размещено в: Новости | 0
Аналітик: Air iPad 3 без 3D Touch вийде в березні
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Новий 9,7-дюймовий планшетник Apple — iPad Air 3 — побачить світ у березні 2016 року, передбачив аналітик KGI Securities Хв Чі Куо. Малоймовірно, що “таблетка” отримає чутливий до сили дотику екран, як у iPhone 6s, по причині низьких обсягів виробництва компонентів, які потрібні для технології 3D Touch.

Дату проведення березневої презентації Apple Куо не назвав. Аналітик також не має інформації, чи випустить компанія навесні 2-е покоління “розумних” годин Apple Watch. Анонс iPhone 7″, за його даними, запланований на вересень.

Куо користується високою довірою серед експертів. Зокрема, він вірно передбачив всі заплановані Apple новинки на минулу осінь, а саме поява iPhone 6s в корпусі з алюмінію 7000-ї серії і технологією Touch 3D, а також гігантського планшета iPad Pro з чутливим стилусом Apple Pen.

Раніше в цьому місяці експерт повідомив, що в березні—квітні 2016 року Apple також випустить нову модель iPhone з діагоналлю екрана 4 дюйма. Апарат отримає алюмінієвий корпус, NFC-чіп для платіжної функції Apple Pay і сучасну начинку, включаючи процесор A9. Весняний реліз дозволить Apple отримати додатковий прибуток у традиційно низький сезон продажів “айфонів”. За оцінкою аналітика, новинка коштуватиме 400-500 доларів, а вона націлена на ринки, що розвиваються і покупців з обмеженим бюджетом.

Що стосується флагманських моделей 2016 року, то так званий “iPhone 7 Plus” (5,5 дюйма) буде мати 3 гігабайти оперативної пам’яті і чіпом “A10″, говорить Куо. При цьому обсяг “оперативки” у 4,7-дюймового iPhone 7″ залишиться колишньою — 2 ГБ.

Джерело: AppleInsider

Оставить ответ