Аналітик: iPhone 5S подешевшає в кінці березня

размещено в: Новости | 0
Аналітик: iPhone 5S подешевшає в кінці березня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Новий смартфон від Apple, iPhone SE, анонс якого очікується 21 березня, отримає цінник в $450. За словами аналітика Piper Jaffray Джина Манстера, це дозволить знизити вартість iPhone 5S до $250-350. Таким чином Apple зможе посилити свої позиції в країнах, таких як Росія, Індія і Бразилія.

За перший квартал 2016 року фінансового року було продано 74,8 млн iPhone, в той час як за прогнозами аналітиків очікувалося, що продажі будуть на рівні 75 млн штук. В останньому кварталі 2015 року Apple вдалося реалізувати 74,5 млн iPhone, що може означати стагнацію в продажах смартфонів. Таким чином, зниження ціни на “яблучні” гаджети дозволить знову наростити продажі пристроїв Apple – нехай і за рахунок самої дешевої і застарілої моделі.

Як вважають інвестори, свого роду індикатором стану компанії є продаж саме iPhone, так як саме на них компанія Тіма Кука заробляє найбільше.

Незважаючи на те, що Apple не втрачають оптимізму, компанія вперше за довгий час може зіткнутися з погіршенням фінансових показників. Так, дохід у наступному кварталі прогнозується в діапазоні від $50 млрд до $53 млрд. Роком раніше цей показник перебував на позначці $58 млрд.

 

Джерело: “Вести Економіка”

Оставить ответ