Аналітик: продажі iPhone продовжать падати

размещено в: Новости | 0
Аналітик: продажі iPhone продовжать падати
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Обсяги продажів смартфонів Apple в цьому році продовжать скорочуватися, повідомляє сайт 9to5mac з посиланням на аналітика KGI Securities Хв Чі Куо. Як повідомив експерт у записці інвесторам, поставки “айфонів” за підсумками 2016-го не перевищать 200 мільйонів штук, а “iPhone 7″ буде продаватися гірше, ніж iPhone 6S/Plus.

За інформацією Куо, попит на iPhone 6S/Plus в розвинених країнах виявився істотно нижче, ніж передбачалося. Новий смартфон, запланований до випуску на осінь, не допоможе виправити ситуацію. “Сімка”, можливо, розчарує покупців, оскільки буде мати схожим дизайном, а головною відмінною функцією — здвоєною камерою — буде володіти тільки старша, 5,5-дюймова модель “7 Plus”.

Читайте також: Огляд оглядів: iPhone SE

При цьому Android-пристрої з порівнянним фотомодулем вже продаються. Аналітик не виключає, що Apple могла підготувати ще кілька сюрпризів, проте його інформатори в ланцюжку поставок не говорять про наявність яких-небудь інших нових функцій в “iPhone 7″.

Нарешті, Куо дуже скептично поставився до звіту телеканалу CNBC, який повідомив, що на 4-дюймову модель iPhone SE, показану 21 березня, надійшло понад 3,4 мільйона попередніх замовлень в Китаї. Аналітику не вдалося знайти достовірних доказів, що підкріплюють цю статистику.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ