Аналітик: у 2017-му вийде iPhone з вигнутим OLED-екраном

размещено в: Новости | 0
Аналітик: у 2017-му вийде iPhone з вигнутим OLED-екраном
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На думку одного з провідних світових експертів-аналітиків, які вивчають плани Apple, Мінг Чі Куо, радикальних нововведень у плані дизайну від iPhone 7, який представлять на початку осені, чекати не варто. Дійсно серйозні інновації компанія прибереже на 2017-й рік.

За відомостями, отриманими аналітиком від джерел в азіатських компаніях-виробниках електроніки, в 2017-му iPhone отримає корпус з елементами з вигнутого скла (як в Samsung Galaxy S7), а також вигнутий AMOLED-дисплей з діагоналлю 5,8 дюйма.

«Ми очікуємо, що нова модель iPhone 2017 року отримає конструкцію, схожу з iPhone 4/4S – тобто буде оснащена склом як спереду, так і ззаду, а оперізувати корпус буде металева рама. Відмінність буде в тому, що нова модель, ймовірно, вийде з вигнутим екраном і корпусом з вигнутого скла. Серед інших важливих особливостей – 5,8-дюймовий AMOLED-екран, бездротова зарядка, а також нові можливості біометричної аутентифікації (розпізнавання особи або сітківки ока). Враховуючи вигнутий дизайн, ця модель буде виглядати менше, ніж існуючий 5,5-дюймовий iPhone», – йдеться в аналітичній записці, підготовленій Хв Чі Куо.

На думку експерта, Apple усвідомила необхідність переходу до нового дизайну, так як нинішня зовнішність iPhone з повністю металевим корпусом вже давно не унікальна. Адже металеві смартфони, які стоять часто в рази менше «яблучного», випускають вже десятки азіатських виробників.

Куо зазначає, що iPhone з 5,8-дюймовим AMOLED-екраном може вийти в парі з більш компактною 4,7-дюймовою моделлю, що використовує традиційну для Apple технологію дисплея, LCD. Якщо ж партнери компанії не зможуть постачати нові матриці в достатній кількості, «айфонів» в 2017-му вийде взагалі три – 4,7-дюймовий та 5,5-дюймовий з LCD-екранами, і «ексклюзивний» 5,8-дюймовий з AMOLED.

Джерело: MacRumors

Оставить ответ