Android-будильник Microsoft змусить посміхатися

размещено в: Новости | 0
Android-будильник Microsoft змусить посміхатися
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft випустила новий Android-додаток — наполегливий будильник Mimicker Alarm, який змушує грати за власними правилами. Щоб вимкнути сигнал, користувачеві доведеться виконати одне з трьох завдань: скорчити гримасу, вимовити скоромовку або піднести в камері предмет певного кольору.

На те, щоб виконати “квест”, Mimicker Alarm дає 30 секунд. Якщо користувач не встигне з ним впоратися, сигнал включиться знову. Наприклад, програма може попросити швидко і чітко вимовити вголос якусь фразу, або зробити ранкове сэлфи, зобразивши посмішку або висолопивши язика.

Mimicker Alarm був розроблений в рамках ініціативи Microsoft Garage. Раніше з експериментальною “лабораторії” вийшли Next Lock Screen і Picturesque — альтерантивные екрани блокування на Android для бізнес-користувачів, Journeys & Notes — суміш Foursquare і заміток, Torque додаток годин Android Wear з швидким доступом до інтернет-пошуковику Microsoft Bing, Microsoft Send — гібрид корпоративної пошти і месенджера, а також Microsoft Snip для створення скріншотів з анотаціями.

 

Android-будильник заснований на платформі “API штучного інтелекту” Microsoft Project Oxford. Для розпізнавання міміки використовується Emotion API, мови — Speech API, квітів — Computer Vision API. Щоб комп’ютерні алгоритми могли проаналізувати ці дані, записані користувачем зображення, відео і звук відправляються на сервери Microsoft. Ця інформація може використовуватися в цілях поліпшення якості роботи сервісу, компанія попередила.

Джерело: Mimicker Alarm (Google Play)

Оставить ответ