Android-додаток допоможе не стати жертвою шахраїв

размещено в: Новости | 0
Android-додаток допоможе не стати жертвою шахраїв
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Довгоочікуваний сервіс “Партнер айді” (Partner iD), призначений для перевірки компаній і бізнес-партнерів, став доступний в магазині додатків Google Play. Тепер скористатися послугою ще простіше і зручніше: просто скачайте програму на свій мобільний та оперативно отримуйте всю цікаву для вас інформацію.

Як можна використовувати сервіс?

Варіантів його застосування — маса. Щодня більшість з нас стикаються з різними платежами, не тільки за покупки або які-небудь послуги. Одержувачами платежів можуть бути в тому числі банки, фінансові організації, ломбарди, страхові компанії, пенсійні фонди та інвестиційні компанії. Сьогодні фінансовий сектор пропонує росіянам широку лінійку послуг, але грамотність населення, на жаль, залишається на невисокому рівні. У подібних умовах нечисті на руку комерсанти можуть також використовувати різні способи шахрайства. І тут треба бути напоготові. Тому особливо важливо при покупці страхового поліса, отриманні кредиту, позики або при розміщенні депозиту перевірити банк чи фінансову організацію, чи дійсно вона існує, має ліцензію, хто укладає з вами договір, вірно вказані реквізити.

Багато скажуть, що офіційного сайту банку достатньо, але насправді це тільки частина інформації. Більш повну інформацію вам може надати інформаційно-аналітичний сервіс Partner iD, спеціально створений для отримання відомостей про компаніях, банках і підприємців у Росії.

Скріншоти програми Partner ID для Android. Натисніть для збільшення

Нерухомість

Також ця програма стане в нагоді тим, хто вирішив здійснити будь-яку операцію з нерухомістю. Наприклад, продати чи купити квартиру, з’їхатися, роз’їхатися або скористатися послугами професійного ріелтора. У наш непростий час треба бути впевненим у чесності і порядності ділового партнера або компанії, в яку звертаєшся за рішенням свого квартирного питання. З допомогою сервісу Partner iD абсолютно спокійно можна перевірити як девелопера, так і його афільовані компанії (засновників або засновані). В угодах з нерухомістю часто беруть участь нотаріуси — будь физмческое особу або індивідуального підприємця можна перевірити, використовуючи ПІБ або для більш точного пошуку ІПН.

Скоро літо, а значить, настає пора ремонтів квартир. Пошук нормальної фірми, яка зробить ремонт якісно і порівняно недорого, завжди перетворюється на головний біль. Але з сервісом Partner iD на “пробиття” тієї чи іншої контори піде мінімальна кількість часу, а інформація буде відповідати офіційними даними податкової та Росстату.

Авто

Ця програма стане в нагоді і тим, хто збирається придбати новий або уживаний автомобіль. Через даний сервіс можна перевірити не тільки великий дилерський центр, але і численні дрібні приватні фірми, які в основному спеціалізуються на продажі старих автомобілів, узятих на комісію. У випадку з дрібними “лавочками” це особливо актуально, адже серед них вистачає фірм-одноденок. А через даний сервіс можна буде дізнатися, чи існує ця компанія, чи немає у неї судових справ у виробництві або, наприклад, не надто часто у неї змінюються власники і директори.

Скріншоти програми Partner ID для Android. Натисніть для збільшення

Вибираючи автосервіс для технічного обслуговування авто, ви так само можете скористатися послугами Partner iD, перевіривши його на надійність. Стане в нагоді сервіс та при оформленні автокредиту. Partner iD допоможе вам отримати інформацію про банк, в якої ви збираєтеся брати в борг гроші.

Відпочинок

Плануючи майбутні травневі свята, вибираючи на літо тур, викуповуючи авіаквитки і бронюючи готель, ви також можете скористатися допомогою Partner iD. Пропозицій на ринку багато, є дуже привабливі, але як не помилитися і не віддати свої гроші в руки шахраїв. Зараз в туристичній галузі нестабільна ситуація, де гарантії, що контора, в якій ви тільки що купили квитки або тур, до літа не розориться або вже не знаходиться на стадії банкрутства і ліквідації? Тут вам допоможе сервіс Partner iD. Знаючи всього лише назва фірми (також в пошуку можуть бути корисні ІПН, ОГРН або регіон реєстрації), ви зможете перевірити, чи немає на ній судових справ, хто її керівники і власники. Дізнаєтеся, кому належить маленька турфірма – великому холдингу, впевнено стоїть на ногах, або невідомому ТОВ, зібрався швидко заробити і зникнути.

Тільки свіжа інформація

Інформаційна система Partner iD підключена до офіційних чинним баз Податкової служби, Росстату, “Віснику державної реєстрації”, “Картотеці арбітражних справ” та ін

База Partner iD містить інформацію про понад 7,8 млн компаній і 10 млн фізичних осіб. Таким чином, ви можете отримати не тільки загальні, але й дізнатися про наявність філій, побачити останню бухгалтерську звітність, а також список судових справ, в яких може брати участь компанія.

Сервіс Partner iD функціонує з квітня 2015 року. За цей час його послугами скористалися понад 13 тисяч клієнтів. Користувачам подобається доступний і зрозумілий інтерфейс, легкість одержання потрібної інформації. Для активних користувачів існує мобільна версія, яка володіє повноцінним доступом до повного функціоналу бази даних.

При нинішніх непростих економічних реаліях важливо не допускати критичних помилок у виборі партнерів: невдалий вибір може обернутися додатковими витратами і можливими збитками. Підстрахуйтеся і перевірте майбутнього партнера!

Читайте також: “Партнер айді” доступний для iPhone

 

Оставить ответ