Android-додаток дозволяє дивитися YouTube-відео звідки завгодно

размещено в: Новости | 0
Android-додаток дозволяє дивитися YouTube-відео звідки завгодно
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На Android-смартфонах вийшло додаток Flytube, завдяки якому користувачі можуть дивитися ролики на YouTube в багатозадачному режимі — наприклад, під час інтернет-серфінгу. Нова програма працює в режимі “картинка у картинці”: відео відтворюється в невеликому спливаючому вікні, яке відображається поверх будь-якого іншого додатка або головного екрана.

Якщо вікно загороджує вигляд, його можна вільно перемістити в інший кут або зменшити (платна функція). Flytube запускається кожного разу, коли користувач натискає на посилання, що веде на YouTube. У деяких випадках (наприклад, коли ролик вбудований безпосередньо в веб-сторінку) Flytube можна викликати через кнопку поділитися.

Є один нюанс: Flytube працює тільки коли екран включений, а Android-пристрій заблоковано. Як пояснив розробник, умови надання послуг YouTube не допускають відтворення відео у фоновому режимі, тому реалізувати таку функцію не можна, інакше його програму відключать від доступу до API сервісу Google.

Flytube вже доступна для завантаження з Google Play. Програма безкоштовна, але вбудована купівля (близько $1,2) дозволяє відключити рекламу, налаштовувати кастомні кольору і змінювати розмір відео.

Джерело: Flytube

Оставить ответ