Android-додаток GIPHY швидко знайде смішну “діфку”

размещено в: Новости | 0
Android-додаток GIPHY швидко знайде смішну “діфку”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На Android-смартфонах і планшетах вийшов повноцінний клієнт GIPHY для пошуку анімованих GIF-зображень. Програма дозволяє швидко знайти підходящу для будь-якої ситуації “діфку” і поділитися нею через СМС, електронну пошту та месенджери, або просто розважитися, розглядаючи смішні картинки.

Власне Android-додаток було у GIPHY і раніше. Однак GIPHY for Messenger, як випливає з його назви, являв собою звичайний плагін для чат-сервісу Facebook. Нова програма дозволяє шукати “гифки” і меми на будь-який випадок, відправляти їх в Facebook Messenger, Instagram, Pinterest та інші соцмережі, копіювати в буфер обміну і зберігати в пам’ять пристрою.

Найбільша бібліотека “гифок” вже доступна для завантаження з магазину Google Play. Встановити її можна на будь-Android-пристрій з версією прошивки 4.0 і вище. Користувачам GIPHY for Messenger нічого робити не потрібно — їм запропонують оновиться автоматично.

Крім Android-додатки, GIPHY доступний в якості веб-версії, розширення для браузера Chrome (з підтримкою прямої публікації в Gmail, Facebook і Twitter), плагіна до Slack і iOS-клієнта.

Джерело: GIPHY (Google Play)

Оставить ответ