Android-версія Gmail отримала підтримку Microsoft Exchange

размещено в: Новости | 0
Android-версія Gmail отримала підтримку Microsoft Exchange
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Версія поштового клієнта Gmail для Android-пристроїв отримала підтримку облікових записів Microsoft Exchange, визнаних корпоративним стандартом у багатьох великих фірмах. Раніше підключитися до сервера Microsoft могли лише власники смартфонів Nexus, що працюють на “стокового” версії Android.

Оновлене додаток Google підтримує будь-які Android-пристрої, дозволяючи синхронізувати через Exchange пошту, контакти та календар. Крім Exchange, програма підтримує Gmail, власний сервіс інтернет-пошукача, Outlook.com від Microsoft, Yahoo Mail і інші акаунти IMAP/POP.

Нова версія Gmail для Android з підтримкою Exchange вже можна завантажити з Google Play. Компанія “викочується” апдейт поступово, тому деяким користувачам він може бути ще недоступний.

Перша версія Exchange Server вийшла в квітні 1993 року. ПЗ, що функціонує на стороні сервера Windows Server і надає доступ до календарів, поштою, завдань з Outlook, адресній книзі, голосових функцій, мобільного клієнта ActiveSync і багатьом іншим сервісам. Спочатку Exchange Server підтримував лише пропріетарний протокол MAPI, але з часом став сумісний з іншими протоколами, такими як POP3, IMAP, SMTP і EAS.

Джерело: блог Google

Оставить ответ