Android Wear навчилася писати повідомлення під диктовку

размещено в: Новости | 0
Android Wear навчилася писати повідомлення під диктовку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Android Wear — різновид операційної системи Android для “розумних” годинників, браслетів та іншої надеваемой електроніки — отримала чергове оновлення. Апдейт, по-перше, вводить підтримку декількох нових жестів для полегшення навігації по інтерфейсу. Тепер користувач може струсити або підняти зап’ястя (наприклад, коли руки зайняті), щоб перевернути “картку”, відкрити список програм або повернутися на домашній екран.

В Android Wear давно можна шукати і управляти відтворенням музики за допомогою голосових команд. Нова версія “операційки” розширює ці можливості, дозволяючи відправляти повідомлення голосом. Підтримкою функцією голосового набору вже забезпечені популярні месенджери, такі як Google Hangouts, Nextplus, Telegram, Viber, WeChat і WhatsApp.

Власникам моделей Android-годин з вбудованим динаміком (Huawei Watch або ASUS ZenWatch 2) нова версія Android Wear дозволяє приймати дзвінки і слухати повідомлення прямо з зап’ястя. Всі ці функції стануть доступні “протягом кількох наступних тижнів”, сказали в Google.

Читайте також: Огляд Android Wear: що вміє “ручний” Google

Android Wear, оптимізована під невеликі екрани, була представлена в березні. З зап’ястя можна робити все те ж саме, що на смартфоні: управляти відтворенням музики, дізнаватися прогноз погоди, інформацію про авіарейси, з’ясовувати, скільки часу займе дорога до роботи з урахуванням пробок, і де, з ким і скільки призначена наступна зустріч. “Операційка” сумісна майже з будь-яким смартфоном за версією Android 4.3 і вище.

Джерело: Engadget

Оставить ответ