Apple цієї осені може випустити одразу три “айфона”

размещено в: Новости | 0
Apple цієї осені може випустити одразу три “айфона”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Восени компанія Apple покаже не два, як вважалося раніше, а цілих три різновиди “iPhone 7″. Про це пише сайт Nowhereelse.fr, який опублікував фотографії майбутніх новинок, циркулюючих в китайській соцмережі Weibo. На зображеннях відображена “звичайна” модель “iPhone 7″, укрупнена “iPhone 7 Plus” і “професійна” “iPhone 7 Pro”.

Pro-версія, про яку раніше нічого не було відомо, виявиться самим навороченним “айфоном”, і буде коштувати дорожче “iPhone 7 Plus”. Судячи з фото, вона і 5,5-дюймовий фаблет володіють однаковими габаритами. Головна різниця між ними буде полягати в наявності у Pro камери з двома об’єктивами.

Якщо вірити чуткам, саме ця модель отримає систему, що складається з двох лінз (ширококутного і телеоб’єктиву), що позначиться на істотне підвищення якості знімків. Крім того, вона може бути оснащена оптичним зумом з можливістю 2-3-кратного збільшення.

Крім того, на задній кришці iPhone 7 Pro видно смарт-коннектор, який використовується на планшеті iPad Pro для підключення обкладинки-клавіатури.

Тим не менш, вірогідність витоку вельми сумнівна. На задніх кришках пристроїв можна розрізнити літеру S, якій i-компанія, як правило, позначає “айфони”, що виходять раз на два роки. Реліз останньої S-серії відбувся в минулому році, тому восени очікується анонс “безбуквенных” моделей.

Джерело: Nowhereelse.fr

Оставить ответ