Apple дала мільярд китайському конкурентові Über

размещено в: Новости | 0
Apple дала мільярд китайському конкурентові Über
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільша IT-компанія в світі продовжує розвивати свої зв’язки з найбільшим у світі ринком. Apple оголосила про інвестування 1 мільярда доларів США в китайський стартап Didi Chuxing, що працює за моделлю Über.

Як заявив в інтерв’ю Reuters глава Apple Тім Кук, коментуючи масштабну інвестицію, з її допомогою виробник iPhone, iPad і Mac прагне краще зрозуміти китайський ринок. Не випадковий, мабуть, і вибір автотранспортного бізнесу — Apple останнім часом активно наймає кращих фахівців автоіндустрії і вкладає величезні кошти у розробки, пов’язані з автомобілями.

Президент Didi Chuxing Джин Лю заявила, що домовленість про угоду було досягнуто в рекордні терміни після зустрічі з Тімом Куком в Купертіно 20 квітня. “Офіційна назва нашої компанії перекладається як “маленький апельсин””, — сказала вона. “Ми вирішили, що компанія, названа на честь фрукта, може досягти чогось великого.

Лю в загальних рисах окреслила перспективи співпраці з Apple в області розробки продуктів, технологій і маркетингу, проте в деталі вважала за краще не вдаватися. Глава Didi Chuxing також відмовилася сказати, обговорюють її компанія Apple проект останньої по створенню самокерованого автомобіля.

Didi Chuxing, раніше відома як Didi Kuaidi, є головним конкурентом Über на китайському ринку. Компанія також почала експансію за кордоном, уклавши партнерство з Lyft в США і з Grab в Південно-Східній Азії.

Джерело: Reuters

Оставить ответ