Apple дала росіянам слухати Beats 1, але тільки в запису

размещено в: Новости | 0
Apple дала росіянам слухати Beats 1, але тільки в запису
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple дозволила російським користувачам прослуховувати записи онлайн-радіо Beats 1, доступного передплатникам музичного сервісу Apple Music. Однак можливості слухати прямий ефір, як в інших країнах, поки що немає.

Росіяни мають доступ до окремих випусків шоу Зейна Лоу, Джулі Аденуги, Мері Джей Блайдж, Еріка Прайдса, Елтона Джона, One Mix, Метта Уілкінсона, а також інших музикантів, діджеїв та експертів. Підбірка поповнюється щодня, і доступна в будь-який час і в будь-якому місці за запитом, сказали в Apple. Прямий доступ до колекції можна отримати за цим посиланням.

Читайте також: Питання і відповіді: все про сервісі Apple Music

Beats 1 — це цілодобове онлайн-радіо, яке почало роботу влітку минулого року. Радіостанцію курирує екс-діджей BBC Radio One Зейн Лоуі, а мовлення ведеться з трьох міст: Нью-Йорка, Лондона і Лос-Анджелеса. Слухати Beats 1 “наживо” можуть користувачі з більш ніж 100 країн (крім Росії, Туреччини, Тайваню та деяких інших держав).

Музику, проигрываемую в ефірі, експерти Beats 1 підбирають вручну. Також там доступні ексклюзивні інтерв’ю та шоу запрошених провідних. У Росії персональну підписку на Apple Music можна оформити за 169 рублів на місяць, сімейну — за 269 рублів. Новим користувачам сервісу доступний безкоштовний ознайомчий період на 3 місяці.

Джерело: прес-служба Apple

Оставить ответ