Apple дали ще три дні, щоб почати співпрацю з ФБР

размещено в: Новости | 0
Apple дали ще три дні, щоб почати співпрацю з ФБР
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple отримала триденну відстрочку для прийняття рішення по сприянню ФБР. Таку постанову виніс Каліфорнійський суд. Як повідомив телеканал CNBC, компанія повинна озвучити своє рішення в наступну п’ятницю, 26 лютого.

У вівторок федеральний суддя Шері Пім дала Apple п’ять днів, щоб прийняти рішення про злом iPhone одного з терористів, який скоїв напад у Сан-Бернардіно. Глава Apple Тім Кук вже заявив, що компанія буде чинити опір, його рішення підтримали Google, Facebook, WhatsApp.

Це не перший випадок, коли американські судді вставали на бік ФБР в питаннях про злом смартфонів. Apple кожен раз чинила опір подібним рішенням, посилаючись на систему шифрування. Між тим, за даними мережевого видання The Daily Beast, з 2008 року Apple за запитом американських судів надавала доступ до інформації на смартфонах iPhone не менше 70 разів.

Колишній співробітник американських спецслужб Едвард Сноуден, зробив у свій час резонансну заяву про масштабну стеження з боку АНБ, зазначив, що влада США не обмежаться зломом лише одного смартфона iPhone від Apple, вони домагаються повного доступу до всіх подібних пристроїв компанії.

У грудні 2015 року Саїд Фарук і його дружина Тэшфин Малік увірвалися в центр допомоги інвалідам в американському місті Сан-Бернардіно і відкрили вогонь на поразку з автоматичної зброї. В результаті нападу 14 людей загинули, 21 отримав поранення. Напад було визнано терактом. Відповідальність за нього взяла терористичне угрупування “Ісламська держава”.

Оставить ответ