Apple найняла розробника захищеного месенджера Signal

размещено в: Новости | 0
Apple найняла розробника захищеного месенджера Signal
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На роботу в Apple перейде Фредерік Джейкобс — один з ключових розробників месенджера Signal для обміну зашифрованими повідомленнями. Поки мова йде тільки про літнього стажування, однак i-компанія ясно дала зрозуміти, що вона дуже зацікавлена у підвищенні безпеки “заліза” і софта.

Серед експертів з інформаційної безпеки Signal вважається одним з найбільш захищених чатів для ведення приватного листування. Програма, доступна на iOS і Android, використовує систему наскрізного шифрування (end-to-end) — з одного кінця в інший, щоб вміст послання могли бачити тільки відправник і одержувач.

I’m delighted to announce that I accepted an offer to be working with the CoreOS security team at Apple this summer.

— Frederic Jacobs (@FredericJacobs) 25 лютого 2016 р.

Крім текстових повідомлень, Signal шифрує групові чати, вкладення і мультимедійний контент. Зокрема, цим додатком користується екс-співробітник ЦРУ Едвард Сноуден, який вважає його більш безпечним, ніж Telegram Павла Дурова.

Apple всерйоз перейнялася шифруванням після конфлікту з ФБР, яке зажадало від компанії впровадити в iOS “закладку”. “Чорний хід”, передбачений в операційній системі, дозволив би полегшити спецслужбам отримання доступу до вмісту “айфона”. Напередодні стало відомо, що Apple веде активну розробку нової системи захисту i-пристроїв, яку влада не зможуть зламати існуючими способами.

Крім того, на сайті Apple числяться кілька вакансій, пов’язаних з інформаційною безпекою. На цьому тижні i-виробник, наприклад, зайнявся пошуками інженера з апаратної захисту зі знанням мікропроцесорної архітектури, в обов’язки якого будуть входити “аналіз механізмів атаки на програмне і апаратне забезпечення”.

Джерело: Business Insider

Оставить ответ