Apple найняла видатного спеціаліста з віртуальної реальності

размещено в: Новости | 0
Apple найняла видатного спеціаліста з віртуальної реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Професор Дуг Боуман, п’ять років очолював дослідний центр взаємодії людей з комп’ютерами в Університеті Вірджинії, переходить на роботу в Apple. Боуман відомий як один з найвидатніших фахівців з віртуальної реальності в США.

Про рішення Apple найняти профільного спеціаліста з систем, погружающим користувача в згенероване комп’ютером ілюзію, пише в п’ятницю The Financial Times. Видання нагадує, що, на відміну від своїх конкурентів з Facebook, Alphabet, Microsoft і Samsung, виробник iPhone поки не представив жодних VR-гаджетів.

Дослідження Боумана в останні роки були пов’язані як з повністю погружающими людини у віртуальну реальність системами (такими, як VR-шолом Rift, що випускається належить Facebook Oculus), так і з доповненою реальністю (як, наприклад, окуляри HoloLens від Microsoft, Google Glass або Magic Leap).

Читайте також: VR-окуляри Microsoft “проживуть” до 5,5 годин

Раніше Apple подавала патентні заявки, що описують шоломи віртуальної реальності на основі смартфона. На зростаючий інтерес компанії до VR – і AR-технологій вказує і ряд недавніх придбань, що включають компанії Emotient, Metaio і Faceshift. Експерти будують різні припущення: можливо, в Купертіно дійсно хочуть створити власний шолом віртуальної реальності. Також не виключено, що подібні технології будуть якимось чином задіяні в “автомобілі майбутнього”, який створюють в Apple.

Джерело: The Financial Times

Оставить ответ