Apple назвали третім найбільшим виробником надягають гаджетів

размещено в: Новости | 0
Apple назвали третім найбільшим виробником надягають гаджетів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple в 2015 році поставила на ринок 11,6 мільйона “розумних” годин Apple Watch, зайнявши місце третього найбільшого виробника надеваемой електроніки в світі. Як підрахувала аналітична фірма IDC, компанія Тіа Кука отримала частку 14,9%, опинившись трохи позаду китайської Xiaomi (15,4%).

Лідером ринку залишилася Fitbit, що випускає фітнес-браслети, трекери, годинники та інші “розумні” гаджети. За минулий рік, за даними IDC, американський виробник відвантажив 21 мільйон пристроїв, зайнявши 26,9% ринку. Слідом за Apple c великим відставанням йдуть Garmin (3,3%) і Samsung (3,1%).

Читайте також: Місяць з Apple Watch: навіщо годинах “розум”?

Всього за минулий рік ринок надеваемой електроніки виріс на 172% — до 78,1 мільйони гаджетів. Зростання було викликане високим попитом на доступні трекери, насамперед виробництва Fibit, і в той же час — на дорогі моделі Apple Watch, сказали в IDC. Більше третини продажів довелося на IV-й квартал 2015 року, період різдвяних свят і розпродажів.

За словами аналітика Рамона Лами, надягають гаджети були прийняті масовим ринком, який при цьому ще дуже далекий від насичення. “Залишається маса можливостей для зростання по різних векторах: нові постачальники, форм-фактори, програми та варіанти використання”, — сказав він.

Як повідомила раніше інша фірма, Strategy Analytics, в IV-му кварталі 2015 року на світовий ринок було вперше поставлено більше “розумних” годин, ніж “класичних” швейцарського виробництва. Всього за останній квартал року було відвантажено 8,1 мільйона смарт-пристроїв, таких як Apple Watch і Samsung Gear S2, у той час як ринок традиційних швейцарських скоротився на 4,8% — до 7,9 мільйона штук. У 2014-му їх було поставлено 8,3 мільйона.

Джерело: IDC

Оставить ответ