Apple не хоче допомагати ФБР у зломі айфона терориста

размещено в: Новости | 0
Apple не хоче допомагати ФБР у зломі айфона терориста
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple звернулася до суду з заявою про скасування судового рішення, яке зобов’язує надати допомогу ФБР у зломі смартфона Саїда Фарука, який влаштував стрілянину в Сан-Бернардіно.

Компанія вважає, що рішення суду є незаконним, порушує її конституційні права і дає додаткову небезпечну влада” правоохоронним органам.

Як повідомляє “Інтерфакс”, Apple побоюється, що якщо механізм для обходу системи безпеки буде створений, влади підуть далі і вимагатимуть розробки коду для запису розмов, доступу до камери і відстеження місцезнаходження власника.

За словами глави компанії Тіма Кука, вимоги допомогти у зломі айфона – “небезпечний прецедент”. Позицію Apple підтримали засновник Facebook Марк Цукерберг і глава Google Сундар Пичаи.

2 грудня 2015 року Саїд Фарук і його дружина влаштували стрілянину в Сан-Бернардіно (Каліфорнія). Загинули 14 людей. В руках ФБР виявився айфон Фарука, але розкрити його без допомоги компанії-виробника не виходить. Суд постановив, що Apple ддолжна надати допомогу слідству.

Оставить ответ