Apple патентує черговий шолом віртуальної реальності

размещено в: Новости | 0
Apple патентує черговий шолом віртуальної реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple поки не випустила жодного пристрою для віртуальної реальності, але це не означає, що робота над такими гаджетами в Купертіно не ведеться. Видання Patently Apple виявило чергову «яблучну» патентну заявку, описує працюють у зв’язці зі смартфоном окуляри віртуальної реальності.

Що фігурує в заявці пристрій використовує ті ж принципи, що і вже надійшли в продаж окуляри Gear VR виробництва Samsung. Варто відзначити, що перші патенти на подібний пристрій Apple подала ще кілька років тому, коли продукту корейської компанії не існувало навіть на рівні чуток.

Непрямі свідоцтва дозволяють припустити, що власний VR-гаджет Apple може з’явитися досить скоро. Минулого місяця, наприклад, виробник айфонів найняв професора Дуга Боумана, одного з найвидатніших фахівців з віртуальної реальності в США. Крім того, раніше Apple подавала патентні заявки, що описують шоломи віртуальної реальності на основі смартфона, і купувала розробників VR – і AR-технологій, таких як Emotient, Metaio і Faceshift. Не виключено, що подібні технології будуть якимось чином задіяні в «автомобілі майбутнього», який створюють в Apple.

До речі, у багатьох магазинах Apple вже можна придбати гаджет, що дозволяє долучитися до віртуальної реальності. Це вироблені компанією View-Master окуляри Virtual Reality Starter Pack. Коштують вони досить недорого – приблизно 30 доларів. Але і якість зображення в них, враховуючи порівняно невисоку роздільну здатність екранів iPhone, відповідне.

При цьому нинішні лідери зароджується ринку VR-технологій поки ставляться до перспектив Apple на нього скептично. Палмер Лаки — засновник компанії Oculus, що випускає 3D-окуляри Rift, — нещодавно відмовив комп’ютерів Mac підтримку пристроїв віртуальної реальності. За словами винахідника, це стане можливим тільки в тому випадку, якщо Apple «коли-небудь випустить хороший комп’ютер».

Джерело: Patently Apple

Оставить ответ