Apple поставить на потік виробництво телесеріалів

размещено в: Новости | 0
Apple поставить на потік виробництво телесеріалів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple хоче залучити на свою сторону талановитих продюсерів і кінорежисерів, які допоможуть їй у створенні цілої лінійки оригінальних телешоу. Як повідомляє сайт Fast Company з посиланням на обізнані джерела, ексклюзивний відео контент буде доступний для перегляду тільки в iTunes, а також на приставки Apple TV.

i-компанія вже давно цікавиться виробництвом власного відеоконтенту. Раніше в цьому році Apple анонсувала свій перший ТБ-шоу, яке буде присвячено “економіці додатків”, а музику до нього напише засновник групи The Black Eyed Peas репер Will.i.am. Участь у проекті також візьмуть відомі продюсери Бен Силверман і Ховард Оуенс. Як буде називатися програма і коли вона вийде в ефір, невідомо.

Плани виробника iPhone простягаються далеко за межі одиничного ТБ-шоу. За інформацією Fast Company, в січні “вербувальники” Apple взяли дуже активну участь у кінофестивалі “Санденс”, влаштувавши у рамках заходу кілька закритих вечірок для молодих і перспективних діячів киноиндсутрии.

“На одному з вечорів групу молодих кінорежисерів пригощали коктейлями та першокласними стравами, приготованими кухарями з Eveleigh, одного з найбільш гарячих ресторанів Лос-Анджелеса”, — пише видання. Підхід Apple, “спілкувалася з талантами”, сильно відрізнявся від поведінки представників Amazon and Netflix, які “розмахували чековими книжками” на фестивалі.

Після “Санденс”, повідомляє Fast Company, Apple провела ряд зустрічей в Лос-Анджелесі, вислухавши пропозиції для різних ТБ-шоу. Які з ідей було вирішено втілити, не уточнюється, але в майбутньому оригінальний контент повинен з’явитися в розділі iTunes “Ексклюзив”. Ймовірно, Apple зацікавлена у зйомці короткометражних фільмів, музичних кліпів і документальних фільмів, “присвячених музикантам і друзям Dr. Dre і його партнера по Beats Джиммі Йовина”.

Джерело: Fast Company

Оставить ответ