Apple позбавиться від “тісного” iPhone

размещено в: Новости | 0
Apple позбавиться від “тісного” iPhone
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Газета The Wall Street Journal підтвердила циркулюючі останнім часом чутки про намір Apple підвищити обсяг вбудованої пам’яті, доступний в базовій комплектації iPhone. Як пише видання з посиланням на “джерело, знайоме з планами компанії”, наймолодша модель “iPhone 7″ буде нести на борту як мінімум 32 гігабайти.

Apple нерідко критикують за “скупість” і бажання заробити на клієнтах. Недоброзичливці, наприклад, називали існування 16-гігабайтної версії смартфона вивертом — лише для того, щоб продати їм модель з 64 ГБ на $100 дорожче.

Обсяги пам’яті, займаної програмами, даними і фото, ростуть, тому 16 ГБ за нинішніми мірками — це справді мало (тим більше що до “айфону” не можна підключати microSD-карти). Крім того, флеш-накопичувач на 16 ГБ можна назвати пережитком минулого — такий варіант i-компанія пропонує ще моменту релізу iPhone 3GS в 2009 році.

Читайте також: Айфон близько! Все, що відомо про новий смартфон Apple

У 2014 році “тісний” iPhone зіграв з Apple злий жарт: із-за надмірного обсягу iOS 8 швидкість прийняття апдейта і зростання ринкової частки нової версії ОС сповільнилася. Багато, хто хотів оновитися, просто не змогли цього зробити через брак вільної пам’яті на своїх смартфонах і планшетах. В результаті оптимізації Apple зуміла скоротити розмір дистрибутива наступної версії iOS 9, вчетверо: з 4,7 до 1,3 гігабайти.

Припущення про те, що “iPhone 7″ стане просторіше, з’являлися і раніше. Раніше джерела в компаніях-постачальниках Apple розповіли аналітики IHS Technology, що мінімальний обсяг пам’яті “iPhone 7″ складе 32 гігабайти. А дослідницька фірма TrendForce очікує, що нові “айфони” будуть пропонуватися в трьох варіантах — з 32, 128 і 256 ГБ пам’яті.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ