Apple прийме розбитий “айфон” в залік нового

размещено в: Новости | 0
Apple прийме розбитий “айфон” в залік нового
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple розширила програму з обміну старих iPhone на нові. Здавши в магазин смартфон з треснувшим дисплеєм, пошкодженої камерою або отвалившимися кнопками, покупець зможе отримати абсолютно новий пристрій, доплативши деяку суму.

Програми Apple Store Reuse і Recycle iPhone діють вже декілька років, однак раніше під них не потрапляли зламані “айфони”. Нова послуга трейд-ін вигода всім: вона стимулює покупців переходити на оновлені моделі, не витрачаючи гроші на ремонт старих, а Apple — продавати більше нових пристроїв.

Як повідомляє сайт 9to5mac, i-компанія оцінює модель 5S в 50 доларів, “шістку” — в $200, а 6 Plus — $250. В розрахунок приймаються такі фактори, як наявність тріщин, відколів й інших ушкоджень, гравірування, була пролита рідина, якість екрану, кнопок і інших елементів. Більш старі “айфони” обміну не підлягають.

Крім цього, в найближчі тижні деякі магазини Apple Store почнуть пропонувати покупцям послугу з встановлення пластикової захисної кришки Belkin на екран iPhone.

 

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ