Apple розлютила користувачів старих iPhone настирливої рекламою нових

размещено в: Новости | 0
Apple розлютила користувачів старих iPhone настирливої рекламою нових
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Деякі користувачі старих моделей iPhone зіткнулися днями з незвично агресивним рекламним ходом Apple. Компанія почала показувати їм перекриває весь екран рекламу нових iPhone 6s в той час, коли вони використовували App Store.

Судячи з усього, реклама була додана на рівні ОС з останнім оновленням операційної системи — iOS 9.2. Видання 9to5mac зазначає, що нові iPhone рекламували в App Store і раніше, однак настільки агресивної реклама не була: щоб закрити заповнила весь екран вікно, користувач повинен дотягнутися до розташованої на самому верху кнопки “Пропустити”.

У попередні тижні Apple просувала новинку тонше, пропонуючи в розділі “Добірка” App Store набори додатків, що використовують 3D Touch — ексклюзивну функцію iPhone 6s і 6ы Plus, що дозволяє керувати програмами силою натискання на екран.

Користувачі відреагували на подібний крок з боку компанії досить болісно — повноекранна реклама, перериває те, що власник iPhone робить в даний момент, навряд чи комусь може сподобатися. До того ж, навряд чи хтось із власників “яблучних” девайсів не в курсі виходу нових моделей і ті, хто хотіли їх придбати, швидше за все, це вже зробили, а решта поки задоволені своїм існуючим гаджетом.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ