Apple розпочала продаж VR-очок View-Master

размещено в: Новости | 0
Apple розпочала продаж VR-очок View-Master
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У фірмовому онлайн-магазині Apple стартували продажі VR-очок View-Master Virtual Reality Starter Pack. Гаджет сумісний з “айфоном”, став першим і поки що єдиним пристроєм віртуальної реальності, доступним в Apple Store. У США його можна купити приблизно за 30 доларів.

View-Master являє собою пластиковий кейс (146 х 127 х 234 мм), в який потрібно помістити смартфон Apple. Надівши окуляри, користувачі зможуть бачити перед собою віртуальні 3D-об’єкти, накладені на предмеры з реального світу. Гарнітура сумісна з усіма моделями айфонів”, починаючи з iPhone 5, а також з Android-пристроями.

Apple не має ніякого відношення до розробки View-Master, однак те, що вона пустила VR-окуляри (нехай і стороннього виробника) у свій магазин, підтверджує інтерес каліфорнійської компанії до подібної продукції.

 

Непрямі свідоцтва дозволяють припустити, що власний VR-гаджет Apple може з’явитися досить скоро. Минулого місяця, наприклад, i-виробник найняв професора Дуга Боумана, одного з найвидатніших фахівців з віртуальної реальності в США. Крім того, раніше Apple подавала патентні заявки, що описують шоломи віртуальної реальності на основі смартфона, і купувала розробників VR – і AR-технологій, таких як Emotient, Metaio і Faceshift.

Крім Apple, VR-розробками впритул зайнята Google. Раніше в цьому році пошуковик сформував внутрішній підрозділ, яке цілком зосередиться на розробках навколо VR-систем, а також почав шукати фахівців, які повинні допомогти йому в розробці “безлічі” пристроїв віртуальної реальності.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ