Apple розробляє невзламываемую захист смартфонів

размещено в: Новости | 0
Apple розробляє невзламываемую захист смартфонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Фахівці американської корпорації Apple розробляють нову систему захисту своїх смартфонів iPhone, яку влада не зможуть зламати існуючими способами. Про це The New York Times повідомили близькі до компанії джерела. По всій імовірності, впровадження такого захисту спричинить за собою нові юридичні баталії між “яблучною” компанією і урядом.

Як повідомлялося, минулого тижня суд у Каліфорнії зажадав від корпорації Apple надати у розпорядження співробітників ФБР програмне забезпечення, яке дозволило б співробітникам американських спецслужб отримати доступ до інформації, що зберігається на смартфоні iPhone, належав терористові Саїду Фаруку, яка вчинила 2 грудня минулого року збройний напад в Сан-Бернардіно, нагадує ТАСС. В результаті тієї атаки загинули 14 чоловік, 21 отримав поранення.

Глава Apple Тім Кук заявив, що буде оскаржувати це вимога і підкреслив, що інженери корпорації вже надали владі всі дані, важливі з точки зору розслідування скоєного теракту. За його словами, корпорація не має наміру передавати спецслужбі програмне забезпечення, що дозволяє зламувати смартфони iPhone.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ