Apple розробляє власні чіпи для управління живленням

размещено в: Новости | 0
Apple розробляє власні чіпи для управління живленням
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple розробляє власні чіпи для управління харчуванням мобільних пристроїв, в результаті чого діючий постачальник таких напівпровідникових рішень — Dialog Semiconductor може втратити великого клієнта.

За даними брокерської фірми Bankhaus Lampe, Apple створює два центри розробки технологій регулювання живлення — в Мюнхені і Каліфорнії. В один з них компанія активно набирає інженерів Dialog, розповів агентству Reuters обізнане джерело.

«Є вагомі докази того, що Apple розробляє власні чіпи управління живленням і збирається замінити їх на продукти Dialog, принаймні частково», — повідомив аналітик Bankhaus Lampe Карстен Ильтген (Karsten Iltgen).

За словами трейдера з брокерської компанії Exane, Dialog вже розробила чіпи, які Apple планує використовувати в смартфонах 2017-2018 модельних років. Переговори по збереженню співробітництва в 2019-му зараз ведуться.

Ильтген стверджує, що в штаті Apple працює приблизно 80 фахівців, залучених до розроблення чіпів управління живленням. У Exane кажуть, що для повної відмови від продукції Dialog американської корпорації доведеться найняти не менше 1000 інженерів у цій галузі. Apple приносить Dialog близько трьох чвертей виручки.

Оставить ответ