Apple розвіяла міф про вивантаження програми з пам’яті iOS

размещено в: Новости | 0
Apple розвіяла міф про вивантаження програми з пам’яті iOS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Серед власників i-пристроїв поширене переконання, що запущені раніше додатки слід періодично вивантажувати з пам’яті — нібито це допомагає збільшити продуктивність,зберегти ресурси процесора і заряд акумулятора. Щоб очистити оперативну пам’ять від “зайвих” процесів, користувачі переходять в режим багатозадачності, двічі натискаючи на кнопку “Додому”, і свайпамі вгору закривають одну програму за інший.

Однак, як повідомив старший віце-президент Apple по розробці програмного забезпечення Крейг Федериги, примусове завершення програм немає ніякого сенсу. Навпаки, ця процедура може мати протилежний ефект, оскільки сама вивантаження процесів пам’яті (і подальший повторний запуск) може сприяти прискореній розрядки батареї.

Так Федериги відповів у листі користувачеві по імені Калеб, який спочатку звернувся до глави компанії Тіму Куку: “Привіт, Тіме! Чи Часто ви закриваєте додатка iOS і дозволяє продовжити ‘життя’ батареї? Просто хочу, щоб ви поставили крапку в цьому спорі”. На питання Калеба, однак, відреагував Федериги: “Привіт, Калеб. Знаю, ти питав Тіма, але я хотів би внести свій внесок: Немає і Немає :-). Спасибі, що ти є клієнтом Apple!”

Багатозадачність з’явилася в “айфонах” з релізом iOS 4 в 2010 році. Згідно офіційній сторінці техпідтримки Apple, примусове завершення може бути необхідно у тих ситуаціях, коли програма зависла і перестала реагувати на дії користувача. В інших випадках вона може тільки шкодити.

Коли користувач закрив додаток або запустив інше, попереднє “заморожується” в пам’яті до тих пір, поки його не викличуть знову. Якщо програмі не звертаються деякий час, iOS звільняє займану їй пам’ять автоматично. Так, панель багатозадачності слід розглядати як список недавно запущених додатків, щоб швидко перемикатися між ними. Виняток — софт, який може працювати у фоновому режимі (наприклад, музичні плеєри або навігатори).

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ